Vítejte na webu Domácí Víno!

Kdo? Co? Jak? Proč?

Vítáme vás na webu domacivino.cz! Tento web vznikl za účelem shromáždění receptů, rad, tipů a triků pro výrobu domácích vín z ovoce, zeleniny a jiných surovin, stejně tak jako za účelem vytvoření komunity, kterou toto téma zajímá. Našim cílem je nashromáždit co nejvíce receptů ze všech možných zdrojů, aby si pak podle nich kdokoliv mohl doma vyrobit své víno a pochutnat si na něm, případně zjistit, že se mu nepovedlo a pustit se do dalšího pokusu...

Postupem času se budeme snažit přidávat recepty, články a další odkazy, které by vás mohly zajímat. Pokud se v problematice výroby vín nebo jiných nápojů orientujete nebo třeba jen máte svůj vlastní recept neváhejte a napište nám! Budeme rádi za každý recept, ohlas či výpomoc s psaním článků. Tento projekt stojí čistě na dobrovolné práci a tak je každá pomoc vítána.

Věříme, že alespoň někomu z vás bude tento web užitečný a povede k rozšíření výroby domácích vín a jiných nápojů v domácnostech. Přejeme vám tedy hodně zdaru s výrobou a hodně požitku při konzumaci výsledků vaší práce!